MF1/2W-2.2KΩ±1% T52
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
MF1/2W-2.2KΩ±1% T52
JLCPCB Part #
C119423
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
2.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS