MF1/8W-62KΩ±1% T52
Extended
- Manufacturer
- CCO(Chian Chia Elec)
- MFR.Part #
- MF1/8W-62KΩ±1% T52
- JLCPCB Part #
- C119220
- Package
- Plugin,D1.8xL3.2mm
- Description
- 125mW 62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS