3386P-1-502
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3386P-1-502
JLCPCB Part #
C118906
Package
Plugin
Description
500mW 5kΩ ±10% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS