A05-101JP
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
A05-101JP
JLCPCB Part #
C11384
Package
SIP-5-2.54mm
Description
100Ω 125mW 4 5 ±100ppm/℃ ±5% SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS