HF46F-G/24-HS1
MFR.Part #
HF46F-G/24-HS1
JLCPCB Part #
C117496
Package
Plugin,20.5x7mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10A 10A@30VDC、10A@250VAC 10ms 10ms 2.88kΩ 200mW 24V 30V@DC、277V@AC 4 AgNi Non-Polarized - Single Coil 插件,20.5x7mm Power Relays ROHS