X49SD1356MSD2SC
Extended
Manufacturer
YXC Crystal Oscillators
MFR.Part #
X49SD1356MSD2SC
JLCPCB Part #
C11232
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 13.56MHz 20pF Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS