X2060110592MSD2SC
Extended
Manufacturer
YXC Crystal Oscillators
MFR.Part #
X2060110592MSD2SC
JLCPCB Part #
C11226
Package
DT-26
Description
-20℃~+70℃ 11.0592MHz 20pF Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm DT-26 Crystals ROHS