CS20N60FA9H
Extended
Manufacturer
Wuxi China Resources Huajing Microelectronics
MFR.Part #
CS20N60FA9H
JLCPCB Part #
C115515
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.847nF 20A 20pF 252pF 450mΩ@10V 4V 600V 61nC@10V 85W N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS