JST41Z-800BW
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
JST41Z-800BW
JLCPCB Part #
C115318
Package
TO-3P
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 1.55V 1W 400A 40A 50mA 60mA 800V TO-3P Thyristors (SCR)/Modules ROHS