FHW0805UC8N2JGT
MFR.Part #
FHW0805UC8N2JGT
JLCPCB Part #
C112232
Description
200mΩ 35@1GHz 4.7GHz 600mA 8.2nH ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS