BTS51802EKAXUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
BTS51802EKAXUMA1
JLCPCB Part #
C112153
Package
SOIC-14-EP
Description
-40℃~+150℃ 1.5A 2 330mΩ 8V~18V Active High High Side Switch SOIC-14-EP Power Distribution Switches ROHS