KM478M050N30RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM478M050N30RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C10751
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
10mm 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 4700uF 50V ±20% 插件,D22xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS