HF46F-G/12-HS1T
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HF46F-G/12-HS1T
JLCPCB Part #
C111537
Package
Plugin,20.5x7mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10A 10A@30VDC、10A@250VAC 10ms 10ms 12V 200mW 30V@DC、277V@AC 4 720Ω AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil 插件,20.5x7mm Power Relays ROHS