KL475M200F12RR0EH4FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KL475M200F12RR0EH4FP0
JLCPCB Part #
C111422
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12mm 200V 4.7uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS