FH221M100I250A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
FH221M100I250A
JLCPCB Part #
C111383
Package
Plugin,12.5x25mm
Description
10000hrs@105℃ 100V 13mm 220uF 25mm 5mm 插件,12.5x25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS