MP2155K27F1S8LC
MFR.Part #
MP2155K27F1S8LC
JLCPCB Part #
C1021786
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
1.5uF 275V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS