MPP684J2J1907168LC
MFR.Part #
MPP684J2J1907168LC
JLCPCB Part #
C1021777
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 630V 680nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS