MPP274J2J1905106LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP274J2J1905106LC
JLCPCB Part #
C1021776
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 270nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS