MPP103J2J1304085LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP103J2J1304085LC
JLCPCB Part #
C1021773
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 10nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS