PPS473KD241423LC
MFR.Part #
PPS473KD241423LC
JLCPCB Part #
C109973
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+85℃ 2kV 47nF ±10% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS