FNR5040S3R0NT
MFR.Part #
FNR5040S3R0NT
JLCPCB Part #
C1021503
Package
SMD,5x5mm
Description
22mΩ 3uH 4.6A 4A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS