PPS331JD190510LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
PPS331JD190510LC
JLCPCB Part #
C109947
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 2kV 330pF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS