LDFL004272VS-V0E
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
LDFL004272VS-V0E
JLCPCB Part #
C1020196
Package
Plugin
Description
2 2.7mH@100kHz 250V 3.5A 38mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS