PPS103JB191219LC
MFR.Part #
PPS103JB191219LC
JLCPCB Part #
C109911
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 1.25kV 10nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS