RDED72E105K5B1H03B
MFR.Part #
RDED72E105K5B1H03B
JLCPCB Part #
C1019904
Package
Plugin,P=5mm
Description
1uF 250V 5mm X7T ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS