PPB224KAF1RLC
MFR.Part #
PPB224KAF1RLC
JLCPCB Part #
C109895
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1kV 220nF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS