PPB183J3DE6R8LC
MFR.Part #
PPB183J3DE6R8LC
JLCPCB Part #
C109889
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 18nF 2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS