PPB153J3DE3R8LC
MFR.Part #
PPB153J3DE3R8LC
JLCPCB Part #
C109887
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 15nF 2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS