PPB103JDDARLC
MFR.Part #
PPB103JDDARLC
JLCPCB Part #
C109885
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 10nF 2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS