PPB102J3DD2R8LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
PPB102J3DD2R8LC
JLCPCB Part #
C109883
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 1nF 2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS