MPP684K2W1307146LC
MFR.Part #
MPP684K2W1307146LC
JLCPCB Part #
C109863
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 450V 680nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS