MPP684K2G2412198LC
MFR.Part #
MPP684K2G2412198LC
JLCPCB Part #
C109862
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+85℃ 400V 680nF ±10% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS