MPP684J2J2611188LC
MFR.Part #
MPP684J2J2611188LC
JLCPCB Part #
C109857
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 630V 680nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS