MPP683J2J1306116LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP683J2J1306116LC
JLCPCB Part #
C109839
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 630V 68nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS