MPP564K2G1910168LC
MFR.Part #
MPP564K2G1910168LC
JLCPCB Part #
C109824
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 400V 560nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS