MPP474K2J1912208LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP474K2J1912208LC
JLCPCB Part #
C109803
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 470nF 630V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS