MPP474K2G1909148LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP474K2G1909148LC
JLCPCB Part #
C109796
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 400V 470nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS