MPP474J2J2411198LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP474J2J2411198LC
JLCPCB Part #
C109789
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+85℃ 470nF 630V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS