MPP474J2G1906126LC
- MFR.Part #
- MPP474J2G1906126LC
- JLCPCB Part #
- C109771
- Package
- Plugin,P=15mm
- Description
- -40℃~+85℃ 400V 470nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS