MPP333K2J1305105LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP333K2J1305105LC
JLCPCB Part #
C109707
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 33nF 630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS