MPP274J2G1306126LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP274J2G1306126LC
JLCPCB Part #
C109688
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 270nF 400V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS