MPP224K2G1306116LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP224K2G1306116LC
JLCPCB Part #
C109663
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 220nF 400V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS