MPP224J2W1306106LC
- MFR.Part #
- MPP224J2W1306106LC
- JLCPCB Part #
- C109647
- Package
- Plugin,P=10mm
- Description
- -40℃~+85℃ 220nF 450V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS