MPP154J2W1906116LC
- MFR.Part #
- MPP154J2W1906116LC
- JLCPCB Part #
- C109582
- Package
- Plugin,P=15mm
- Description
- -40℃~+85℃ 150nF 450V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS