MPP125J2G2408158LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP125J2G2408158LC
JLCPCB Part #
C109568
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2uF 400V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS