MPP105K2W2608178LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP105K2W2608178LC
JLCPCB Part #
C109562
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1uF 450V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS