MPP105J2W1309166LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP105J2W1309166LC
JLCPCB Part #
C109544
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 1uF 450V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS