MPP104K2W1305105LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP104K2W1305105LC
JLCPCB Part #
C109524
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 100nF 450V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS