MSP430G2111IRSA16T
MFR.Part #
MSP430G2111IRSA16T
JLCPCB Part #
C1016077
Package
QFN-16(4x4)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 10 128Byte 16 Bit 16MHz 1KB Built-in FLASH MSP430 CPU16 QFN-16(4x4) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS