MPP104J2J1308136LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP104J2J1308136LC
JLCPCB Part #
C109510
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS